To, co kocham... scrapbooking, haft krzyżykowy, podróże, fotografia, koty, czytanie książek...
wtorek, 23 października 2007
Niedziela pod znakiem dyni :)

W niedzielę 14 października miałam okazję - już po raz drugi - odwiedzić Ogród Botaniczny we Wrocławiu z okazji zaplanowanego na ten dzień Dolnosląskiego Festiwalu Dyni. Imprezę zorganizowano po raz czwarty, co dowodzi, ze cieszy sie ona zainteresowaniem zarówno uczestników, jak i gości.

Jedną z głównych atrakcji jest konlurs na największą dynię. W tym roku rekordzistką została "Basia", którą wyhodowali państwo Barbara i Jan Styra. Ważyła ona 250,5 kilograma, co stanowi nowy rekord polski.

Oprócz podziwiania największej dyni, mozna było także w trakcie festiwalu zobaczyć najdziwniejsze okazy tych warzyw, a najsmaczniejszych spróbować. Najmłodsi uczestnicy mogli od samego rana tworzyć dyniowe skrzaty. Imprezie towarzyszyły oczywiście rozmaite kiermasze, pokazy, wystawy i degustacje.

 

 poniedziałek, 22 października 2007
1... 2... 3...

... tak, to już mój trzeci blog :) Ten jednak - mam nadzieję - będzie miał trochę odmienny charakter, niż poprzednie. Dlaczego? Nie planuję tu bowiem typowych dla pamiętnika zwierzeń i wynurzeń, które tak bardzo przeszkadzały niektórym czytelnikom bloga nr 1 - dostępnego dla wszystkich, ze zmuszona byłam założyć blog nr 2 - dostępny tylko dla przyjaciół znających hasło do niego. Tutaj chcę jedynie prezentować swoją twórczość - hafciarską oraz fotograficzną. Mam nadzieję, że ten zamiar powiedzie się bez przeszkód.


Notka pierwsza, a więc i pierwszy haft. Pochodzi on sprzed około 20 już lat. Tak dawno bowiem - jeszcze w szkole podstawowej - kuzynka Kamila wprowadziła mnie w arkana krzyżykowania :) Ona sama już dawno zaprzestała tej sztuki, a u mnie - nie dość, że rozkwita, to jeszcze "pączkuje" na innych... ale o tym kiedy indziej :)

Jeden z pierwszych haftów.

1 ... 361 , 362 , 363
 
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorze
Zakładki:
A tu - sklepy, w których robię zakupy :)
Autorstwa mojego...
FASCYNACJE
FORA :)
Fotograficznie :)
Hafciarsko... i nie tylko :)
Humor :) :) :)
INSPIRACJE
INSTRUKCJE
Kocie strony :)
Książkowo...
Warto zajrzeć :)
Zaprzyjaźnione :)
Zawodowo...

My Stick Family from WiddlyTinks.com


Anna Kurtasz | Utwórz swoją wizytówkęVisit Scrapujące PolkiDawne Kłodzko. Miasto, jakiego nie znasz...

SATWZABAWY BLOGOWE

PRACE W TOKU
KOCHAM...